Wentylator łazienkowy DECOR

Wentylator łazienkoy Decor (Soler & Palau - Hiszpania)

 

Wentylatory osiowe DECOR to seria wentylatorów wykonanych z tworzywa sztucznego. Przeznaczone są do wentylacji łazienek, pralni, pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Zastosowanie

Przeznaczone są do wentylacji łazienek, pralni, pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Konstrukcja

Wentylatory osiowe DECOR to seria wentylatorów wykonanych z tworzywa sztucznego. Wszystkie modele wyposażone są standardowo w lampkę kontrolną.

Silnik elektryczny

Silnik elektryczny 230V 50Hz, klasy B wyposażony w łożyska kulkowe oraz termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Wentylatory posiadają zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, stopień ochrony IP X4. Przystosowane są do pracy w temperaturze do +40°C. Wentylatory mogą być montowane w pionie lub w poziomie.

Seria obejmuje również wentylator na bezpieczne napięcie 12 V : DECOR-100C 12V, ze stopniem ochrony IP 57 i zabezpieczeniem przed porażeniem prądem w klasie III.

DECOR 100CHZ VISUAL

Z możliwością zmiany nastawy wilgotności przyciskiem na obudowie. Dostępne 4 wartości: 60, 70, 80 i 90% wilgotności względnej. Wybór danego poziomu powoduje podświetlenie kolejnych diod na wskaźniku obok przycisku.

DECOR 100CRZ NIGHT

Funkcję 'Tryb nocny' aktywuje się przez wciśnięcie przycisku na obudowie. Praca w 'Trybie nocnym' powoduje, zawieszenie funkcji opóźnienia wyłącznika czasowego (timer). 'Tryb nocny' jest aktywny przez okres 8 godzin od momentu aktywacji. 'Tryb nocny' można wyłączyć poprzez ponowne wciśnięcie przycisku.