Strona w trakcie aktualizacji
Autoryzowany Partner
Szukaj produkt
przeszukaj także opisy produktów
Cena od: do:
Pomoc

Nie znalazłeś produktu. Skontaktuj się z nami!

Start  /  O firmie
Went-Dom Wentylatory Rekuperatory Kratki nierdzewne

went-dom

Firma Went-Dom działalność handlowo-usługową prowadzi od 1997r.  Od tego czasu jesteśmy stale obecni na polskim rynku wentylacyjnym. Warszawa Bartycka 26 Pawilon 29 - Centrum Wentylacji.  Naszą ofertę na wentylatory, kanały wentylacyjne i inne elementy, jakich wymaga wentylacja pomieszczeń kierujemy do osób, które mają wysokie oczekiwania związane z jakością, cechami użytkowymi towaru jak również poziomem obsługi. Relacja cen elementów wentylacyjnych i rekuperatorów (central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła) w stosunku do oferowanych korzyści jest, jak wskazują na to nasze wyniki sprzedaży, bardzo atrakcyjna. 

Bardzo się cieszymy, że tak wielu klientów zdecydowało się skorzystać z naszej oferty za co serdecznie dziękujemy.

Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas gama produktów wentylacyjnych ułatwi Państwu znalezienie właściwego urządzenia i stworzenie komfortowych warunków w domu lub w biurze.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty lub za pośrednictwem poczty e-mail: , . Udzielimy Państwu rzetelnej informacji. Wentylacja i rekuperacja nie będzie mieć dla Państwa tajemnic.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.  Wentylacja: sprzedaż, serwis, doradztwo wentylatory Warszawa ul. Bartycka 26 Pawilon 29

Zapraszamy klientów indywidualnych jak również montażystów, inwestorów oraz projektantów do zapoznania się z naszą ofertą.

Sklep firmowy Went-Dom

Went-Dom 

ul. Bartycka 26 paw. 29
00-716 Warszawa,

tel. kom.: 663 920 780 
tel. kom.:
695 479 674
e-mail:
 

Went-Dom Wentylatory Rakuperatory

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 900 - 1700
sobota 900 - 1400

Wentylacja pomieszczeń to inwestycja w nasze powietrze i oddech.

Montaż wentylacji
Montaż rekuperatora www.instal-vent.pl Współpracujemy z firmą Vent specjalizującą się w montażu rekuperacji (Autoryzowany Instalator Vallox Oy) oraz GWC. Jeśli są Państwo zainteresowani montażem systemu wentylacji z rekuperatorem prosimy o przesłanie zapytania na adres lub . Bezpłatna wycena wykonywana zawsze indywidualnie dla konkretnego budynku. Więcej informacji dotyczących montażu rekuperatora oraz GWC znajdą Państwo na stronie www.instal-vent.pl . MONTAŻ REKUPERATORA » VENT tel. 725 889 615

 

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej informujemy, że wszystkie zdjęcia widoczne na stronie www.went-dom.pl są własnością firmy Went-Dom lub zostały zamieszczone za zgodą ich Autorów. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora nie jest dozwolona. Jednocześnie informujemy, że wyrażamy zgodę na kopiowanie niektórych naszych zdjęć w celach niekomercyjnych. Warunkiem jest każdorazowe informowanie nas o takiej chęci oraz zamieszczenie przy publikowanym zdjęciu nazwy naszej strony www.went-dom.pl. Jeśli są Państwo zainteresowani komercyjnym wykorzystaniem zdjęcia prosimy o kontakt e-mail: w celu udzielenia licencji.

Podane produkty i ich ceny zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa handlowego. Pracownicy Went-Dom zawsze starają się rzetelnie odpowiadać na Państwa pytania w sprawach dotyczących oferowanych produktów. Jeśli zauważą Państwo błędy w publikacji, będziemy wdzięczni za przekazanie nam uwag, co pozwoli na niezwłoczne poprawienie błędu.