Wentylatory łazienkowe Awenta System+

Awenta SYSTEM+ to unikalne rozwiązanie dające sposobność stworzenia produktu kompletnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie to daje możliwość stworzenia wentylatora lub kratki wentylacyjnej dopasowanej do danego wnętrza. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie paneli dekoracyjnych i korpusów wentylatorów dostępnych w licznych opcjach wyposażenia. Produkty z gamy SYSTEM+ dostępne są w średnicach Ø100 oraz Ø125 mm.
Łatwy montaż paneli, beż użycia narzędzi, ułatwia przeprowadzanie zmian wynikających z potrzeby przearanżowania wnętrza, jak również ułatwia utrzymanie produktów w czystości.
Koncepcja SYSTEM+ umożliwia zastosowanie kratki wentylacyjnej i wentylatora, które w jednym pomieszczeniu będą prezentowały się jednakowo.

Korpusy wentylatora oferowane są w dwóch odmianach: SILENT oraz TURBO. Opcja SILENT charakteryzuje się niskim poziomem głośności oraz poboru mocy, TURBO natomiast wyróżnia się wysoką wydajnością wymiany powietrza

Panele frontowe to elementy, które wieńczą całą konstrukcję wentylatora lub kratki wentylacyjnej, łącząc funkcję praktycznej osłony i elementu dekoracyjnego w jednym. W ofercie znajdują się panele wykonane ze szkła, metalu lub tworzywa sztucznego. Dostępne są również takie, które dzięki zastosowaniu specjalnego podkładu, można pomalować dowolną farbą lub wypełnić odpowiednią płytką glazury.

Ramki służą do stworzenia własnej aranżacji kratki wentyla- cyjnej, wykorzystując do tego celu panele frontowe. Ramki mają wymiar typowego otworu wentylacyjnego. Dostępne są wersje bez kołnierza (RW) jak również z kołnierzem o średnicy Ø100 oraz Ø125 mm (RWO). Ramki oferowane są w kolorze białym i szarym, standardowo wyposażone w siatkę przeciw insektom.

 

WENTYLATORY SYSTEM+ ZE SZKLANYM FRONTEM

 

 WENTYLATORY SYSTEM+ POZOSTAŁE